9724 APPIA BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9724 |
| Color | BLACK AND GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 168cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2970kg |
| Block | 9724 |
| Color | BLACK AND GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 168cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3300kg |